Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wozili nastolatków w bagażniku

Utworzony przez nemo, 17 listopada 2008 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Bez przesady:) po co to zdjęcia? chłopaki bronili mieszkańców bo faktycznie ta "tajemnicza"rodzina zaszła za skórę nie jednemu:) i przydałoby się z nimi zrobić porządek bo dojdzie faktycznie do tragedii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, samotna matka z dziećmi sterroryzowała całą wieś, że aż trzeba było bić i podtapiać w obronie społeczności przed nastolatkami (jakby to przynajmniej 15 osobowy gang 20-latków był), już bym się na waszym miejscu nie ośmieszał..., a 3 pijanych zbirów to jeszcze bohaterzy społeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKĄD się wyrwałeś???? co z kosmosu czy co?Chyba nawet nie wiesz co teraz tacy 13 16 17 lat potrafią zrobic !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to tacy przestępcy to dlaczego dali się pobić pijanym gościom, przecież według opinii mieszkańców nie takie rzeczy robili, może nie wiem co potrafią tacy 13, 16 letni ale już wiem co potrafią tacy starsi pod wpływem alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szm napisał:
ale ryje zakazane.... rasowe zbiry... za sama gębe kula w łeb a za ten wybryk odciąć ręce i nogi...
porąbany jesteś gościu jakby wszystkich za twarz zabijali to nikt by po świecie nie chodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peter napisał:
Buahahah Co za wiesniaki .... co za mordy niewyjsciowe. Nie dziwie sie ze wypuscili tych dwoch starszych .... bo nie poradzili by sobie z nimi. Szkoda ich karac sadownie, chetnie bym ich sam ukaral Zreszta nie ja jeden.
Jaki kozak sie znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
A ja uważam, że kara im się należy!!! Nie oni są od wymierzania sprawiedliwości. Wszyscy w tej miejscowości chodzą do kościoła i świętych udają, a tu jak można by było to najlepiej jakby te zbiry zabiły tych chłopaków!!! Niech teraz odpowiedzą i posiedzą ładnych parę lat! A może następnym razem znowu się nachlają i napadną na niewinnego człowieka bo nie będą mieli co robić. Zastanówcie się trochę!!! Najlepiej jakby było oko za oko ząb za ząb. Zresztą oni już wyglądają jak kryminaliści więc pójdą do swoich!!!!!
Człowieku po pierwsze ci małolaci nie są niewinni.A po drugie nie żyjemy w czasach starożytnych "oko za oko ząb za ząb" nie cofajmy sie wstecz!!!!!!!!!!! I jak narazie za wygląd nie sadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Niestety, nie jestem wstanie uwierzyć, że 13-latek wynosi laptopy i okradł pół wsi, jak i w to że nikt nigdy wcześniej tam nikogo nie okradł i dzieciak był aż tak sprytny że nikt go za rękę nie złapał, wszyscy tu piszą o ciągłych kradzieżach dokonywanych przez nastolatków, nie znam tych dzieciaków ale dla mnie te bzdury są nielogiczne, Karygodne jest zachowanie tych zbirów którzy po pijaku jadą bić nastolatków, ale to przecież przykładni mieszkańcy wsi...
Bzdury?? Ty chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Wyjrzyj za okno popatrz co wyprawiają małolaci.Owszem karygodne jest zachowanie tych trzech ale uwierz że 13 latek jest zdolny do wiele gorszych rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
Luudzie gdzie my żyjemy?...można porwać z ulicy niewinnego człowieka i wozić go w bagażniku?
A skad wiesz że niewinnego?? Dowiedziałbyś się jakie rzeczy wyprawiają w Rosji czy niektórych krajach Azji to włosy dęba stają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie kim są Ci ludzie, nazywacie ich zbirami, a dla tego świętego 13-latka jakie macie określenie? fakt, nie do nich nalezy wymierzanie sprawiedliwości, ale gdyby cała sprawa nie wyszła na swiatło dzienne mielibysmy troche spokoju, a tak dopiero ci gnoje beda sie czuc bezkarni. a ten w srodku ma paradontoze, wiec nie śmiejcie się z jego braków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bzdury?? Ty chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Wyjrzyj za okno popatrz co wyprawiają małolaci.Owszem karygodne jest zachowanie tych trzech ale uwierz że 13 latek jest zdolny do wiele gorszych rzeczy.
Skoro 13-latek jest zdolny do gorszych rzeczy niż niejeden dorosły, to jaką moralność mają Ci ludzie, zresztą najlepszym przykładem jest popieranie tych pijanych co wożą innych w bagażniku, bo po przeczytaniu tych wypowiedzi można to wywnioskować, że kara im się należała i mieszkańcy wsi bronią tych mężczyzn ale jaki przykład dają oni swoim dzieciom. Za kilka lat znowu ktoś będzie bić, podtapiać i jeździć po pijanemu, a niejeden mądrala napisze "że tego to on się po nich nie spodziewał" Nie bronie dzieciaka bo nie twierdze że był niewinny, ale to dzieciak jak się za niego wziąść to można jeszcze do porządku doprowadzić ale tym dorosłym to już nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPUSCIE KOWALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH BY NIE KRADLI TO BY NIE DOSTALI.NIKT NIKOGO ZA NIC NIE LEJE MOGLI TEGO ICH KOLEGI NIE LAC BO ON NIC NIE KRADL MOZE SIE WRESZCIE PRZESTRASZA I NIE BEDA WALILI CZEGO SIE TYLKO DA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARIAK TY IDIOTO BYLO DRZEC LOTE ZAMIAST SIE GAPIC JAK CIE LEJA.MOGLES CHOCIAZ ODDAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknijcie na linka, a dowiecie się, o co chodzi: http://www.112.pl/lubelskie/13-letni-wlamywacz.html I jeszcze jedno: niektórzy z Was, drodzy internauci, zachowują się, jak ci nastolatkowie, tzn. myślą, że są bezkarni i wszystko im wolno. Nastolatkowie jednak kradli i niszczyli mienie społeczne, a Wy - pod pozorem wolności słowa - obrażacie osoby, które na obrażanie nie zasłużyły. Owszem, zasłużyli na karę (mam nadzieję, że sąd rozpatrzy wszystkie okoliczności, również społeczne), ale nie na obrażanie. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja, nas, mieszkańców Głuszczyzny, wsi oddalonej tylko 10 km od stolicy województwa, nauczy jednego: nie bądźmy obojętni. I reagujmy. Bo Hans, Kowal, Brydka nie zrobili tego dla siebie, ale właśnie dla nas - mieszkańców Głuszczyzny. Chłopaki, trzymajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Skoro 13-latek jest zdolny do gorszych rzeczy niż niejeden dorosły, to jaką moralność mają Ci ludzie, zresztą najlepszym przykładem jest popieranie tych pijanych co wożą innych w bagażniku, bo po przeczytaniu tych wypowiedzi można to wywnioskować, że kara im się należała i mieszkańcy wsi bronią tych mężczyzn ale jaki przykład dają oni swoim dzieciom. Za kilka lat znowu ktoś będzie bić, podtapiać i jeździć po pijanemu, a niejeden mądrala napisze "że tego to on się po nich nie spodziewał" Nie bronie dzieciaka bo nie twierdze że był niewinny, ale to dzieciak jak się za niego wziąść to można jeszcze do porządku doprowadzić ale tym dorosłym to już nic nie pomoże.
Nie opowiadam się po żadnej ze stron.Patrząc na polskie prawo nauczyłem się tego że poszkodowany nie zawsze jest bez winy oraz tego że trzeba wysłuchać obu stron.Owszem problemów z młodymi przestępcami nie rozwiązuje się bijąc czy zastraszając ich ale niestety rośnie nam bandyckie zepsute pokolenie które niestety jest bezkarne.Uwierz mi miałem do czynienia z takimi młodymi przestępcami i mimo tego że człowiek liczy w takich przypadkach na policje to się przelicza.A poza tym widać ilu mamy młodych kryminalistów gdyby tak łatwo można było ich doprowadzić do porządku to nie lądowaliby znów w areszcie i nie popełniali większych zbrodni. A wiesz media potrafią roztrząść każdą sprawę tak że zrobią z niej sensacje byleby tylko wzrosło zainteresowanie.Na razie opisane są zeznania tych nastolatków.A kto wie jak było naprawdę i co poprowadziło tych mężczyzn do takiego czynu.Sam się przekonałem że tacy młodzi niepozorni mogą być cwańsi niż się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie opowiadam się po żadnej ze stron.Patrząc na polskie prawo nauczyłem się tego że poszkodowany nie zawsze jest bez winy oraz tego że trzeba wysłuchać obu stron.Owszem problemów z młodymi przestępcami nie rozwiązuje się bijąc czy zastraszając ich ale niestety rośnie nam bandyckie zepsute pokolenie które niestety jest bezkarne.Uwierz mi miałem do czynienia z takimi młodymi przestępcami i mimo tego że człowiek liczy w takich przypadkach na policje to się przelicza.A poza tym widać ilu mamy młodych kryminalistów gdyby tak łatwo można było ich doprowadzić do porządku to nie lądowaliby znów w areszcie i nie popełniali większych zbrodni. A wiesz media potrafią roztrząść każdą sprawę tak że zrobią z niej sensacje byleby tylko wzrosło zainteresowanie.Na razie opisane są zeznania tych nastolatków.A kto wie jak było naprawdę i co poprowadziło tych mężczyzn do takiego czynu.Sam się przekonałem że tacy młodzi niepozorni mogą być cwańsi niż się wydaje.
Osobiście też nie opowiadam się po żadnej ze stron, absolutnie nie popieram zachowania nastolatków i uważam że trzeba było interwencji, właśnie i tu jest sedno sprawy w jaki sposób my sobie poradzimy, jeżeli poprzemy ten samosąd to zaakceptujemy go jako społecznie dopuszczalny, zresztą granice moralności wyznaczają sami ludzie a nie sądy (z prawem jest różnie, zależy w jaki sposób pzedstawiamy daną sytuacje) w tej sytuacji rozpatrujemy kwestie czy nastolatkowie kradli i niszczyli mienie oraz czy trzej mężczyźni mieli prawo porwać i pobić te dzieci, dodatkowo też prowadzili po pijanemu i próbowali uciec przed policją. Naprawdę to są dwie różne sprawy. Kradzieże tych dzieciaków nie były powodem do nadużywania alkoholu przez mężczyzn jak i nie zmuszały ich to tak brutalnych zachowań jak wożenie w bagażniku czy podtapianie. Co się tyczy nastoletnich kryminalistów, to znam bardzo dobrze ten temat, podejmowałem się różnych interwencji nawet i u rodziców którzy zacięcie bronili dzieci, niestety skąść się to musi brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku chciałam zaznaczyc, że nie bronię żadnej ze stron, bo chyba wszyscy zgodzimy się, że tym malolatom należy się kara za kradzieże i rozboje, ale ci trzej mężczyźni nie mieli prawa wymierzac sprawiedliwości. ludzie nie róbcie z nich lokalnych bohaterów. każdy mieszkaniec głuszczyzny i okolic, który chociaż raz miał stycznośc z jednym z tych mężczyzn doskonale wie, że nie są to wzorowi obywatele. nie raz byłam świadkiem nieprzyjemnych sytuacji (bójki, pijaństwo, rozboje), których inicjatorem był Kowal. rozumiem, że czuliście się zagrożeni ze strony tych chłopców, ale ludzie, proszę, spójrzcie na sprawę obiektywnie. obie strony zasługują na karę, z chłopców nie róbcie niczemu niewinnych istot, a z tych trzech mężczyzn - bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kej napisał:
na początku chciałam zaznaczyc, że nie bronię żadnej ze stron, bo chyba wszyscy zgodzimy się, że tym malolatom należy się kara za kradzieże i rozboje, ale ci trzej mężczyźni nie mieli prawa wymierzac sprawiedliwości. ludzie nie róbcie z nich lokalnych bohaterów. każdy mieszkaniec głuszczyzny i okolic, który chociaż raz miał stycznośc z jednym z tych mężczyzn doskonale wie, że nie są to wzorowi obywatele. nie raz byłam świadkiem nieprzyjemnych sytuacji (bójki, pijaństwo, rozboje), których inicjatorem był Kowal. rozumiem, że czuliście się zagrożeni ze strony tych chłopców, ale ludzie, proszę, spójrzcie na sprawę obiektywnie. obie strony zasługują na karę, z chłopców nie róbcie niczemu niewinnych istot, a z tych trzech mężczyzn - bohaterów.
sory ale ja nie czułem żadnego zagrożenia ze strony tych dorosłych prosze sie wypowiadać za siebie, a tak wogóle przewieźli kawałek małolatów i jednemu dodatkowo umyli głowe i wielka afera, ja najpierw wpier.... l wstawiłbym tej mamusi, ze dawała przyzwolenie na takie zachowanie małych przestępców i jakoś jej nie przeszkadza jak przynosza różne rzeczy do chałupy, wygonić taka do roboty a dzieciaczki do szkoły uczyć sie !!! a nie węszyć jak psy!! Tylko w naszym kraju nie ma prawa i kar na nieletnich małolatów, i tak sie dzieje ale jestem pewien że jeszcze o nich usłyszymy nie raz bo jak za małego maja lepkie łapy to nie wyobrazam sobie co będa robić później!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że sie wygłupili w stanie nietrzeźwym, i wybrali taki sposób, trzeba było tylko nakopać gnojom dupy może by coś zrozumieli przez d*** do mózgu!!! Trzeba było to zrobic po trzeźwemu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...